GTM

Google Tag Manager

Natrackujeme Vám všetko čo potrebujete. V Google Tag manager máte všetko pohromade, bez nahadzovania ďalších zbytočných skriptov do webu.

100

Natrackovaných tagov

Značky (tagy) v Google Tag Manager (GTM)

sú  to fragmenty kódu alebo konfigurácie, ktoré sa implementujú na webovú stránku a slúžia na zbieranie údajov alebo vykonávanie určitých akcií. Tieto značky sa používajú na sledovanie správania sa používateľov, analýzu návštevnosti webovej stránky, meranie konverzií a ďalšie marketingové a analytické účely.

Príklady značiek : 

Spúšťače v Google Tag Manager (GTM)

Určujú, kedy sa má vyvolať určitý tag alebo skript na webovej stránke. Tieto spúšťače sú konfigurované podľa rôznych podmienok, ako sú napríklad načítanie stránky, kliknutie na prvok, odchod z webovej stránky a podobne

Premenné v Google Tag Manager (GTM)

Sú to hodnoty, ktoré môžu byť statické (napríklad pevná hodnota) alebo dynamické (napríklad hodnota získaná zo zdroja, ako je URL adresa stránky, obsah prvku na stránke, dátum a čas a podobne).

Natrackujeme všetko na mieru pre Vás

Aby sme Vám dokázali natrackovať rôzne konverzie na Váš web, potrebujeme : 

Prečo s nami spolupracovať?

Sme odborníci na Google reklamu

Ovládame všetky nástroje potrebné pre správne Google kampane. Stačí sa nám ozvať a určite Vám pomôžeme.

Potrebujete pomôcť?

Pomôžeme Vám ohľadom všetkých možností trackovania. Nastavíme Vám potrebné konverzie a komplet meranie pre Váš web bez potrebných zásahov do kódu webu.

V | Všetky práva vyhradené | Venalicium.sk