HomeReferencie

Referencie

GoldenCykas.sk

“Skvelé služby, ktoré môžem jedine odporúčiť. Práca urobená stále na čas a veľmi ochotný prístup kde som stále dostal jasné vysvetlenie stratégie a odpovede na moje otázky. Rovnako ma potešila aj práca “naviac” okrem dohody a odbornosť. Ďakujem 🙂 “

Ak si hľadáte  poskytovateľa služieb v oblasti Google ads, tak určite odporúčam VENALICIUM.  Bezproblémová komunikácia znamená, že budete mať vždy informácie, ktoré potrebujete, a budete mať pocit, že vaše otázky a požiadavky sú vypočuté a riešené.  Spoľahlivosť vám poskytne istotu, že vaše služby budú vykonané kvalitne a včas, čím vám poskytne maximálnu spokojnosť. 

Som veľmi spokojný s prácou agentúry Venalicium v oblasti reklamy na Facebooku a Google. Dosahujem skvelé výsledky a vidím výrazné zvýšenie návštevnosti na mojom e-shope. Pomer medzi cenou a kvalitou ich služieb je veľmi vysoký a som rád, že som sa rozhodol pre spoluprácu s touto agentúrou. Porovnával som svoje skúsenosti s inými agentúrami, ale až agentúra Venalicium mi konečne pomohla dosiahnuť zisk z mojho e-shopu. Odporúčam ich služby každému, kto hľadá spoľahlivé a účinné riešenia v oblasti digitálneho marketingu.

 Sme zatiaľ maximálne spokojní s vašou prácou a určite odporúčame.

Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť. Spolupracujeme dlhodobo na Google reklame.

Recenzia z portálu Jaspravim.sk

Som veľmi spokojný s rýchlosťou práce a kvalitnou komunikáciou, ktoré som zažil s Vašou agentúrou Venalicium. 

Portál Jaspravim.sk

Kvalitná a rýchla spolupráca, ďakujem v budúcnosti sa určite ozvem keď budem niečo potrebovať.

V | Všetky práva vyhradené | Venalicium.sk